מאמרים

חדרי ילדים – עיצוב נכון לאורך זמן - המשך למאמר

 

אפשרויות האחסון בחדרי ילדים

מכיוון שמדובר בחדר הנדרש לאחסן בתוכו כמות ציוד גדולה, תידרשו לכלול גם פריטי אחסון בהתאם. כדאי לבחור כאלו שיהיו פונקציונאליים ושיוכלו לשמש אתכם מעבר להיותם אמצעים לאחסון, גם לשימושים נוספים. למשל במסגרת מיטת ילדי, כדאי לבחור כזו הכוללת תא אחסון גדול במיוחד, ארגז צעצועים המשמש כשולחן וכדומה. המטרה היא בחירת פתרונות אחסון שמצד אחד יתרמו לעיצוב החדר כולו ובנוסף, תוכלו למצוא בהם שימוש כפריטי אחסון מצעים, צעצועים, בגדים וכיוצא בזה.  

בחירת רצפת לחדרי ילדים

בחדר הילדים כדאי שתהיה רצפת פרקט המאפשרת בידוד מפני חום וקור שתהיה אידיאלית עבור פעוטות זוחלים וילדים המרבים לשחק על הרצפה. קחו בחשבון כי רצפה כזו פשוטה ונוחה לתחזוקה ובמקביל תורמת משמעותית לעיצוב חמים וביתי של החדר. כחלופה, ניתן לבחור לכסות את הרצפה בשטיח חמים ונעים

חדר כפול

במידה וחדר הילדים מיועד ליותר מילד אחד, קחו בחשבון שהעיצוב מחייב הסתכלות והיערכות מיוחדת מכיוון שמדובר בחלל מצומצם ומוגבל הנדרש להכיל כמות גדולה של ריהוט חיוני הנותן מענה בסיסי לצרכי דיירי החדר. מסיבה זו כדאי לבחור ריהוט שימושי שמותאם למטרה, כמו למשל מיטות קומתיים או מיטות אנכיות המאפשרות חיסכון במקום בשילוב עם שידות הכוללות מחיצות המהוות אמצעי אחסון לחפצים הזמינים כמו מצעים, צעצועים וכיוצא בזה.

חזרה לחלק ראשון